google10e6a3399c249373.html

Info

Najbliższe imprezy targowe – wystawy – sympozja i konferencje

iconFirma Ruwac zaprasza Wszystkich Państwa do naszych stoisk targowych. Zapraszamy Państwa do naszego stoiska, zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie rozwiązania spraw związanych z tematyką odkurzania i odpylania w Państwa zakładach produkcyjnych.

Jak zwykle zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami oraz szeroką ofertą dotyczącą odkurzaczy przemysłowych, systemów odciągania pyłów, cieczy i gazów w procesach technologicznych. Impreza targowa w Dusseldorfie na stałe wpisana jest w nasz kalendarz wystaw.

 

 Forum zapobieganie – Targi i Kongres bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i środowiska

d0ad9d416b

W dniach od 25 do dnia 28.08.2014 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Zapraszamy do nas: Hala 31, stoisko E 31. Będziemy prezentować nasze produkty i usługi na międzynarodowych targach i kongresie bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i środowiska. Zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązana związane serią nowych produktów marki Ruwac. Nasi reprezentacji będą do Państwa dyspozycji.
AMB – Międzynarodowe Targi obróbki metali
targiambW dniach od 16 do dnia 20.09.2014 w Stuttgarcie w Niemczech. Zapraszamy do nas: Hala 4, stoisko C77. To już nasza kolejna edycja, na którą na pewno przygotujemy nasze nowinki techniczne w zakresie odciagu pyłów metali, wiórów metalowych podczas procesów produkcyjnych. Nasi reprezentacji będą do Państwa dyspozycji.
INNOTRANS – Międzynarodowe Targi transportu kolejowego
innotransW dniach od 26 do dnia 28.09.2014 w Berlinie w Niemczech zaprezentujemy się na targach transportu kolejowego. Będziemy czekać na Was w Hali 8.1, na stoisku targowym nr 227.