google10e6a3399c249373.html

Akcesoria

AKCESORIA DO ODKURZANIA W WYKONANIU ATEX

akcesoriaruwac

Poza odkurzaczami przemysłowymi i filtrami pamiętać trzeba o stosowaniu odpowiednich akcesoriów, również przystosowanych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem, takich jak antystatyczne ssawy i węże oraz instalacje ssące, które dzięki izolacji zapewniają bezpieczeństwo pracy całego systemu.

Osprzęt do pracy z niebezpiecznymi pyłami i cieczami.

Jako eksperci w temacie przemysłowych urządzeń do odsysania w naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę akcesoriów i węży przeznaczonych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem.

Wszystkie nasze akcesoria są podzielone na rozmiar przyłącza oraz dodatkowo na Strefy Zagrożenia Wybuchem. Kolorem niebieskim oznaczamy wszystkie akcesoria do bezpiecznej pracy w Strefie zagrożenia wybuchem pyłu. Natomiast kolorem czerwonym oznaczono akcesoria do bezpiecznej pracy w Strefie zagrożenia pyłów i gazów.

Zestawy eksploatacyjne można dowolnie konfigurować według potrzeb. Długości węży od 1-30m w jednym odcinku. Dodatkowo pragniemy poinformować, że węże możemy ze sobą łączyć. Do zachowania porządku na stanowisku pracy możemy zastosować specjalne skrzynki na akcesoria lub zwijacze do węży.

Więcej informacji na temat możliwości konfigurowania osprzętu udzielą nasi konsultanci techniczni. Zapraszamy również na stronę

https://www.ruwac.pl/produkty/akcesoria