google10e6a3399c249373.html

Produkty

Zakup odkurzacza

Zakup lub wymiana odkurzacza przemysłowego wbrew pozorem nie jest prosta. Często kupujemy patrząc tylko przez pryzmat niskiej ceny, a nie pod kątem bezpiecznego zastosowania.

Szczególnie ważne jest to przy odkurzaniu pyłów aluminium, tytanu, fosforu i innych niebezpiecznych. Prawda jest taka, że dobrze dobrany sprzęt i stosowany zgodnie z przeznaczeniem będzie służyć przez wiele lat, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, wykonując pracę szybciej i bardziej efektywnie. W dzisiejszych czasach odkurzacz to więcej niż czyszczenie podłogi to nieodłączny element procesu produkcyjnego.

ds1400

Nasze doświadczenie

Doświadczenie koncernu, Ruwac podparte jest szeregiem doświadczeń. Od początku kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i innowacyjność, co skutkuje wysoką jakością i niezawodnością naszych produktów. Inżynierowie Ruwac opracowali typoszeregi odkurzaczy zasilanych prądem elektrycznym i sprężonym powietrzem do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, w których obecność gazów, pary, mgły lub pyłu może doprowadzić do zapłonu.

Bezpieczna praca w Strefach Zagrożenia

W potencjalnie zagrożonych wybuchem strefach stosować należy anty wybuchowe odkurzacze przemysłowe, które zapewnią bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort pracy. Urządzenia dopuszczone do pracy w takich warunkach charakteryzują się specjalną konstrukcją, której celem jest uniknięcie zapłonu odciąganych materiałów.

Znajdziecie Państwo w naszej ofercie odkurzacze przemysłowe spełniające wymogi normy Atex. Udzielimy Państwu porad oraz oferujemy pomoc w znalezieniu idealnego rozwiązania. Ponieważ rozumiemy, jak trudne może być znalezienie odpowiedniego produktu lub rozwiązania. Wyrażamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będzie podstawa do nawiązania współpracy.

Dodatkowych informacji uzyskają Państwo na naszej oficjalnej stronie www.ruwac.pl

Poniżej link do obecnie oferowanych modeli odkurzaczy

https://www.ruwac.pl/produkty/przeglad-modeli