google10e6a3399c249373.html

Usługi serwisowe

 

service_iconNasze usługi serwisowe i konserwacyjne przyczyniają się do zmniejszenia kosztów. Oferujemy regularne planowane serwisy. Możemy przyjechać do Was tyle razy ile chcecie lub ile potrzeba w ciągu  roku,  aby pomóc utrzymać odkurzacze w dobrym stanie technicznym. Nasz zespół wyszkolonych i wykwalifikowanych techników przyjeździe i na miejscu przeprowadzi kontrolę.

 

 

 

service_icon

Nasz obsługa serwisowa jest bardzo podobna do systemu usług dla Twojego samochodu, zapewnia zaplanowane i regularne wizyty serwisowe w celu zapewnienia, że Twoje przemysłowe maszyny czyszczące są utrzymywane w dobrym stanie. Jest to opłacalne, ponieważ program pozwala nam zidentyfikować części zużywalnych, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo awarii. Przy wysokich standardów czystości i higieny obecnie poszukiwanych i potrzeba utrzymania do harmonogramów, zapewniamy jakość późniejszą opiekę i utrzymanie programy. Gwarantuje to, że Twój sprzęt sprzątanie przemysłowe działa skutecznie przez cały czas, a tym samym zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i spokoju.

 

 

service_icon

Dostarczanie nowych urządzeń do czyszczenia przemysłowego i renowacji starych, mamy czas szeroką gamę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, takich jak węże, szczotki, ssawy, zasuwy, zawory klapowe, kolanka, rury itp. Wiele elementów mamy na naszym magazynie, przez co możemy szybko realizować Wasze zamówienia.

Dostarczamy części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń marki Ruwac oraz wkłady filtracyjne do większości marek odkurzaczy przemysłowych.

Zapraszamy do współpracy.  Czekamy na Państwa zapytania ofertowe.