O firmie RUWAC

Firma Ruwac Industriesauger funkcjonuje na rynku od ponad 40 lat. Czas ten udało nam się w pełni wykorzystać. Przez cały okres działalności systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług oraz zwiększamy asortyment. Zdobyliśmy praktyczne doświadczenie, dzięki czemu nasz personel jest i będzie dla Państwa wiarygodnym partnerem. Nasza firma zajmuje się produkcją odkurzaczy przemysłowych oraz dostawą kompleksowych systemów odpylających i odkurzających. Urządzenia znajdują zastosowanie w branżach przemysłowych, wszędzie tam, gdzie występują pyły, substancje szkodliwe, aerozole i podobne, które muszą być usuwane w sposób efektywny i korzystny cenowo (np. przemysł stalowy, obróbka metali, przemysł motoryzacyjny, budowlany, chemiczny, spożywczy, szklarski, tworzyw sztucznych, papierniczy jak również olejarnie).

ruwacatex

Na indywidualne zamówienia klientów opracowywane są również specjalistyczne rozwiązania. Długoletnie doświadczenie i techniczne know-how oraz wysoka jakość produkcji filtrów zapewniają rozwiązywanie indywidualnych problemów Klientów oraz szybkie terminy dostaw. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie odpylania i odkurzania.
Posiadamy wieloletnie doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa instalacji i montażu urządzeń odkurzających odciągowych i odpylających, a także serwisu i konserwacji. Nasza wiedza i doświadczenia sprawia, że zagadnienie utrzymania czystości i higieny instalacji rozpatrujemy kompleksowo, nie ograniczając się do skutków, ale i przyczyn zapewniając poprawę parametrów powietrza, w tym jego czystości.