google10e6a3399c249373.html

Baza wiedzy

Warunki korzystania z wiedzy Ruwac i danych technicznych

Informacje techniczne przedstawione na stronie odkurzaczeatex.pl zostały opracowane przez Ruwac Polska na podstawie własnych danych z praktycznego doświadczenia, a także informacji badawczych dostępnych dla ogółu społeczeństwa.

Informacje publikowane na naszej stronie internetowej mogą służyć jedynie jako wskazówka w celu lepszego zrozumienia, jak określić wymagania dotyczące projektowania systemów
odpylania przemysłowego, zarówno z punktu widzenia operacyjnego, jak i specyfikacji sprzętu.

W żadnym momencie nie przyjmujemy żadnej odpowiedzialności za poprawność lub kompletność zebranych przez nas informacji, ani nie przyjmujemy żadnej odpowiedzialności za szkody następcze, których każda ze stron może chcieć dochodzić przeciwko nam.

Nasza strona internetowa i baza danych są przeznaczone do bezpośredniego użytku przez profesjonalny personel pracujący dla producentów przemysłowych, firm inżynieryjnych i producentów oryginalnego wyposażenia.

Kupujący oraz firmy, które składają zapytanie o nasze produkty, ponosi pełną odpowiedzialność za poprawność wszelkich przekazanych nam danych i musi samodzielnie przeprowadzić badania i określić specyfikacje oraz warunki dotyczące jego zapytania.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii. Najnowsze zdjęcia również na naszym profilu na facebooku.

galeriaruwac