google10e6a3399c249373.html

Odkurzacze trójfazowe

 

trojfazoweatex

 

Jak wyglądają i jak działają odkurzacze trójfazowe?

Na rynku istnieje wiele odkurzaczy i robotów sprzątających. Niektóre z nich używamy na co dzień. Są jednak takie, o których nigdy nawet nie słyszeliśmy. Odkurzacze trójfazowe, które umożliwiają pracę w ruchu ciągłym są niesamowicie ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla osób pracujących na produkcji. Taki sprzęt może ułatwić nam sprzątanie zarówno dużych powierzchni jak i miejsc trudnodostępnych.

Kółka i uchwyt ułatwiają manewrowanie po po pomieszczeniu. Sprawiają, że możliwe jest obsługiwanie wielu miejsc. Ponadto w odkurzaczach trójfazowych znajduje się dźwignia czyszczenia filtra. Regeneracja filtra może być ręczna lub automatyczna.

Ciekawym rozwiązaniem jest również trójfazowy silnik. Dzięki niemu możliwa jest ciągła praca. Sprzęt nagle nie przestanie działać. Będzie służył podczas całej pracy.

Twórcy zadbali też o to, by odkurzacz trójfazowy posiadał dźwignię nożną, za pomocą której mamy szybki dostęp do zbiornika na pył lub pozbędziemy się brudnej wody w odkurzaczach wodnych lub odpylaczach mokrych.

Odkurzacz może być doposażony w czujnik napełnienia wówczas otrzymamy komunikat lub sygnał świetlny, że zbiornik jest pełny

Warto również powiedzieć kilka słów o obudowie i wyglądzie. Odkurzacz zbudowany jest ze specjalnego włókna szklanego. Taki materiał chroni przed zniszczeniami. Nie musimy obawiać się rdzy, korozji czy nieprzyjemnie wyglądających zgnieceń.  Odkurzacze trójfazowe mogą pracować ciągle, ale też i być wykorzystywane doraźnie, czyli raz na jakiś czas. Gdzie je najlepiej wykorzystać? W miejscach, gdzie znajdują się metale ciężkie, pyły oraz ciecze.


pl